Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

Як нема згоди, камінь із землі не піднімеш.

 

-Доброго коня і під старою попоною видно.

 

-Вагу ноші знає мул.

 

-Нема ліків од смерті, нема закону для бідняка.

 

-Гончар п’є воду із черепка.

 

-Грошей нема, щоб злодій украв, і віри нема, щоб чорт забрав.

 

-Що від серця йде, того серце не забуде.

 

-Припече — і кішка тигрові очі видряпає.

 

-Не та гарна, що вродлива, а що довіку правдива.

 

-Усю череду загубив, а рябе теля шукає.

 

-Ще мишею не став, а вже мішок гризе.

 

Глухий чує те, що йому на руку.

 

 Віру втрачають разом із багатством.

 

 Голодний і на меч полізе.

 

 Жінка та кінь — сміливцю на щастя.

 

ПочатокПопередня1234НаступнаКінець