Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Позич мені вівцю, я поверну тобі її шкуру.

 

Не позичай у бідного, бо він те й робить, що бідкається.

 

Хто борги любить, той із брехнею в обіймах ходить.

 

Умри так, щоб я по тобі плакав, або живи так, щоб я тебе не знав.

 

Порох із вогнем недовго дружать.

 

Від чоловіка — робота, а від свекрухи — гризота.

 

І вкупі — не життя, і в розлуці життя нема.

 

Знайся з людиною, щоб і собі людиною бути.

 

Стару людину питають не де болить, а де не болить.

 

Їж багато, та говори мало.

 

Дванадцять жінок — п’ятнадцять пліток.

 

Хоч лихо і мука, та все ж наука.