Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Не лише той злодій, що краде, а й той, що драбину тримає.

 

Бачить лиска, звідки блиска.

 

Коза з вовком тягалася — тільки шкурка зосталася.

 

Бійся не того собаки, що бреше, а того, що лащиться.

 

Близька соломка краща далекого сoнця.

 

3 праці радість, з безділля смуток.

 

Борщ та капуста — хата не пуста.

 

Попа боятися— то й у церкву не ходити.

 

Налякав міх, то й торби страшно.

 

Одним пальцем голки не вдержиш.

 

Славні бубни за горами, а прийдеш ближче — собача шкура.

 

Як не коваль, то й рук не погань.

 

Смішки з чужої кішки, а як своя здохне, то й сльози пустиш.