Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Одним із найдавніших грецьких міфів є розпо­відь про Дедала та Ікара. Великий афінський скульптор і архітектор Дедал створював такі статуї, що вони здавалися живими. Багато потрібних людям інструментів і знарядь — сокиру, свердло та інші — винайшов Дедал.

Був у Дедала учень, його небіж Тал. Цей хлопець усіх дивував своєю кмітливістю й майстерністю, і Дедал став боятися, що Тал перевершить його, коли виросте. Якось, коли вони стояли на мурі афінської фортеці Акрополя, Де­дал штовхнув хлопця на землю. Тал загинув, розбившись об гостре каміння, а Дедала засудили до страти.

Та злочинцеві пощастило уникнути смерті. Дедал утік до Міноса — славнозвісного царя острова Кріту. Він збуду­вав Міносові палац Лабіринт, з якого ніхто не міг вийти — такі заплутані були в ньому ходи. Назва цього палацу стала крилатою: лабіринтом називають складне, заплутане становище, з якого важко знайти вихід.

У Лабіринті цар поселив Мінотавра (у перекладі це сло­во означає «бик Міноса»). Мінотавр мав тіло людини і голову бика. Живився він людським м'ясом.