Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Всі в сім'ї сплять, а невістці молотить велять.
 
Дві невістки в хаті — два коти в мішку.
 
Кішку б'ють, а невістці докоряють.
 
Невістка — чужа кістка.
 
Невістка найбільше їсть, найменше робить.
 
Хто винен? — Невістка.— Так її вдома нема.— А он її плахта на жертці висить.
 
Хто води принесе? — Невістка.—А хто обід зварить.— Невістка.—А хто на жнива? — Невістка.— А кого б'ють? — Невістку.—А за що? —А за те, що вона невістка.
 
Як була у батенька, то й була в мене голівонька чубатенька, а як стала у свекрухи, то й чуб об'їли мухи.
 
Якщо це не невістка, то певне її плахта.