Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

Вовка бояться, так і в ліс не ходить.

 

Для миші й кішка — звір.

 

І хочеться, і колеться, і матінка не велить.

 

Кинуло   в   піт,   голова,   як   мед,   а   язик —хоч вижми.

 

Лякана  ворона  й  куща   боїться,   а   все  в  ліс летить.

 

На те в ставку й щука, щоб карась  не дрімав.

 

Нащо на того гнівиться, хто нас не боїться.

 

Не думай про страх, то його й не буде.

 

Не такий вовк недобрий, як страшний.

 

Страх не такий страшний, як про нього кажуть.

 

Страх родить брехню.

 

Страху нема там, де його не бояться.

 

У страха очі великі.