Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

Аби біда, гроші будуть.

 

Ані печі, ані лави і на столі нема страви.

 

Аршин на піджак, а два — на латки.

 

Багатий, як пес на блохи.

 

Багач! Його сусіда чотирма волами оре!

 

Батько був середній   хазяїн:   торби по боках, а сам посередині.

 

Без вини винуватий.

 

Без вола хата гола.

 

Без лиха не бува добра,

 

Біда — дурному родичка.

 

Біда (горе) гострить розум.

 

Біда біду перебуде — одна мине, десять буде.

 

Біда вимучить, біда й виучить.

 

Біда людей єднає.

 

Біда на біді їде, бідою поганяє.

 

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець