Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Більша посада — більше й спросу. Відповідальності.

 

Більше пошани — більше й клопоту.

 

Буть катом — погано, а й без ката неможна.

 

Велика посада вимагає й великих очей. Знання та досвіду.

 

Велику посаду займать, треба багато ума мать.

 

До булави треба й голови.

 

Добре бути в почоті, та відповідь велика.

 

Дружба дружбою, а служба службою.

 

Іншому служба — мати, а іншому — мачуха.

 

Коза на горі вище корови в полі.

 

На що ті чини, коли латані штани.

 

Не по дружбі, а по службі узнаєш людину.

 

Не посада красить чоловіка, а чоловік посаду.

 

Піп живе з вівтаря, а писарь з каламаря.

 

ПочатокПопередня12НаступнаКінець