Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

А куди не пускали? —- В хату. А куди просили? З хати..

 

Аби мед, а мухи налізуть.

 

Безличний, як попів Гриць.

 

Велика диковина, що свиня не кована!

 

Всі люди, як люди, а один чорт попався.

 

Вчепився, як рак.

 

Глухого лають, а він каже: до церкви дзвонять.

 

Голосок дзвенячий, а совість свиняча.

 

Дай волі на ніготь, а він візьме на лікоть.

 

Дай йому хоч торбу з пирогами, хоч чорта з рогами— все одно.

 

Є квас, та не для вас!

 

З поганої трави не буде доброго сіна.

 

З себе шкуру віддам, тільки пропади ти з нею.

 

Заберіть його геть із одежею!

 

Заліз у чужу солому, ще й шелестить!

 

ПочатокПопередня12345НаступнаКінець