Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Багато йорша на копійку, та не стільки ззїси, скільки розплюєш.

 

Базар ціну скаже.

 

Бариш і збиток на однім возі їдуть.

 

Бариш і убиток на однім дворі живуть.

 

Бачили  очі, що  купували, тепер  плачте, хоч повилазьте.

 

Без бариша голодна душа.

 

Без збитку бариш не живе.

 

Без збутку — не бачить прибутку.

 

Без купця, товар сирота.

 

Без толку торгувать, торбу надівать.

 

Виміняв сліпий у глухого дзеркало на цимбали.

 

Де прибуток, там і витрата.

 

Дешева рибка — погана юшка.

 

Дешевий товар — дешева й ціна.

 

ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець