Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Або прясти, або ткати, або пісні співати.

 

Ви мовчіть, а ми будемо потакувать.

 

Де їдять,—туди йди, де б'ються — звідтіль тікай.

 

Діжа, діжа, треба тобі віхтя та ножа.

 

Дінь, де хоч, а мене не мороч.

 

Добра порада виведе, а погана заведе.

 

Заварив кашу, так не жалій ні молока ні масла.

 

Коли бог розуму не дав, так руками не махай.

 

Коли ти курій, то май свою люльку.

 

Лізь у пекло, там буде тепло.

 

Лягай спать, та подумай, як вставать.

 

Моя порада тобі така: від петлі до містка.

 

Не сиди, склавши руки, то не буде й скуки.

 

Не шукай моря, і в калюжі втопиться можна.

 

Не шукай ухналя, бо підкову згубиш.

ПочатокПопередня12НаступнаКінець