Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Вискочив, як Кузьма з маку.

 

Вискочив, як Пилип з конопель.

 

Вовка не вбив, а вже шкуру продає.

 

Зробили спішно,   та   коли б воно не  вийшло смішно.

 

Коли ще косовиця, а ми вже сіно возимо.

 

Косо, криво, аби живо.

 

Поперед охоти не лови зайця.

 

Поспієм з козами на торг.

 

Поспішили — людей насмішили.

 

Привів коня кувать, як кузня згоріла.

 

Семеро одного не ждуть.

 

Скорий поспіх — людям посміх.

 

Стук-грюк, аби з рук.

 

Торох — горох;   вимолотили — квасоля!

 

Хто спішить, той людей смішить.

 

Ще не зловив, а вже скубти хоче.