Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Аби риба, а хліб буде.

 

В мутній воді добре й рибку ловить.

 

Вода — не нива, ні ореш, і не сієш і не голий ходиш.

 

Всяка риба гарна, коли на гачок іде.

 

Вудка мокне, а рибалка сохне. Сохне — сумує.

 

Карась зірветься, щука попадеться.

 

Лови рибку, яка ловиться.

 

Ловись, рибко, велика й мала.

 

Море — рибальське поле.

 

На однім кінці червяк, а на другім дурак.

 

Не кажи — є, як риба в річці, а кажи — є, як риба в руці.

 

Не нагодує земля — нагодує вода.

 

Не обмочившись, рибки не піймаєш.

 

Пресвятая богородиця, чого воно риба не ловиться: чи воно невід худ, чи її немає тут.

 

ПочатокПопередня12НаступнаКінець