Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

Вовка стерегти,—треба на готові бути.

 

За двома зайцями поженешся, ні одного  не  пій­маєш.

 

І на вільну птицю є в'язниця.

 

Коня загнав, а зайця піймав.

 

На ловця і звір біжить.

 

На стрільця і птиця летить.

 

Не дорогий кінь, а дорогий заєць. (Захоплення полюванням).

 

Не продавай шкури, не убивши звіра. (Це прислів'я стосується не лише полювання, а й  людей, що хваляться працею, не закінчивши її).

 

Не силою мисливець подолає льва, а тим, що мисливська розумніша голова.

 

Птицю дурять кормом, а людину словом.

 

Пук — п'ятак з рук; дим густий, борщ пустий.

 

Сильний ведмідь, та дурний.