Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

Бережись цей продасть і не викупить.

 

Будто не Хома, а місця нема.

 

В очі любить, а за очі — губить.

 

Вертиться, як в'юн в ополонці.

 

Він   що кішка:  як ти його не кинь, на ноги стає!

 

Він і мертвий з петлі вивернеться.

 

Гарно колишеш, та сон не бере.

 

Гарно ти граєш, та танцювать не охота.

 

Гарно ти співаєш,  та слухать не хочеться.

 

Де не посій, там і вродиться.

 

З виду — чоловік, а душа чортова.

 

Звивається, як пес у сливах.

 

І в ложці не впіймаєш, І в ступі не влучиш.

 

І з-під стоячого підошву випоре.

 

І риби наловить, і ніг не замочить.

 

Йому і чорт не брат.

 

ПочатокПопередня123НаступнаКінець