Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Багато галасу даремно.

 

Багато диму — мало тепла.

 

Балакає густо, а виходить пусто.

 

Бачили — невидальце  з фуркальцем!

 

Було б уже краще, та нікуди: хоч у боки та навприсядки.

 

В животі солома, а шапка з заломом.

 

В людях форсить, а дома без хліба сидить.

 

В мене так: хоч рак, та на тарілці.

 

Ведмідь у лісі, а шкура продана.

 

Велика ґуля на рівному місці.

 

Великої кошари свиня.

 

Величається, як заєць хвостом.

 

Він теж не лівшою ніс сяка. 

 

Всякий циган свою кобилу хвалить.

 

Гора мишу вродила.

 

Гречана каша сама себе хвалить.

 

ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець