Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Аби ціла голова, бог шапку дасть.

 

Багато бог чує, та не все бачить.

 

Бог знає, кого на розплід покинуть.

 

Бог не попустить,— свиня не з`їсть.

 

Бог нитки сучить, як жінка пряде.

 

Бог терпів, та нам не велів.

 

Бог то бог, та не будь і сам плох.

 

Богу молись, а до берега гребись, бо втонеш.

 

Богу молись, а сам трудись, бо зголоду здохнеш.

 

Дай боже, хліба-солі: всього вдоволі.

 

Дай, боже, з розумним знайти й загубить.

 

Дай, боже, здоров'я повен живіт.

 

Дай, боже, тобі повні груди здоров'я, щоб нікуди було й дихати.

 

Дай, боже, щоб наші вороги рачки лазили.

 

ПочатокПопередня12НаступнаКінець