Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Бережи чуже, неначе око своє.

 

Був би ліс, а сокира буде.

 

В своїй хаті легше й умирати.

 

В чужій коморі овець не розплодиш.

 

В чужій стороні і весна негарна.

 

В чужій хаті - тріска б'є.

 

В чужім оці порошину бачить, а в своєму пенька не замічає.

 

Вдома і солома їдома.

 

Вдома і стіни гріють.

 

Візнику мало, а коняці хватить.

 

Всяк хоче взять, а ніхто не хоче дать.

 

Всяка птиця своїм голосом співа.

 

Всякий клопоче, собі добра хоче.

 

Гарна мама, та не наша.

 

Де не є добре, а вдома краще.

ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець