Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Бояться смерті — на світі не жить.

 

Видима смерть — страшна.

 

Від смерті ліків нема.

 

Від смерті ні втечеш, ні сховаєшся.

 

Вмер та й лежить, нікому й тужить.

 

Вмер як собака, а жив як пес.

 

Вмирає той, кому прийшов час.

 

Всі помрем і нічого з собою не візьмем.

 

Всяк умре, як час прийде.

 

Втопили кота миші в помийниці, та тільки мертвого.

 

Два віки не проживеш: все рівно умреш.

 

Два рази смерті не буде; а раз умирати треба

 

Двічі не вмирати — всього раз.

 

Де мруть, там і плачуть.

 

День та ніч — сутки пріч, — все до смерті ближче.

 

Думка за горами, а смерть за плечами.

 

 

ПочатокПопередня1234НаступнаКінець