Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Баба вловила, у міх положила, а воно пурх.

 

Бачили очі, що купували: їжте хоч повилазьте.

 

Були у кози роги, та стерлися.

 

Було, та загуло.

 

Виміняв   сліпий у глухого дзеркало на  цимбали!

 

Виміняв шило на швайку.

 

Воно б дуже добре, та нікуди не годиться.

 

Всі кузні обходив і не кувавши повернувся.    ,

 

Втікав од вовка, а попав на ведмедя.

 

Ганяють, як солоного зайця.

 

Голка в стіжок упала, пиши—пропала.

 

Гоп! Та й по самі тпруті в кропиві.

 

Де наше не пропадало.

 

Де тонко, там ще й рветься.

 

Еге! Побігли вже кози в лози!

 

ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець