Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Бджола робить не на себе.

 

 До Іллі   гарні рої, а після Іллі хоч  плюнь на рої.

 

Бджола — даремний батрак.

 

Бджола каже:  годуй  мене  до   Івана (24 червня), я зроблю з тебе пана.

 

Всякі овочі мають свій час.

 

Город — бабин доход.

 

Де один грибок, там цілий мішок.

 

Коли улітку дощ рідко буває, тоді у вулику мед прибуває.

 

Люди раді літу, а бджоли — цвіту.

 

На городі всього сади; прийде зима—не знатимеш біди.

 

То не хазяйка, що на борщ зілля купує.

 

Як рік сухий—купуй бджілку, а  коли  мокрий — корівку.