Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Взяв би ті (окуляри) біс, що чіпляються на ніс.

 

Дивиться на Південь, а бачить Схід.

 

Добрий був, поки двома дивився, а надів ще пару— сказився.

 

Краще жити з поганими очима, чим без очей.

 

Менше жмурся так дальше побачиш.

 

Одні очі в упряжку, а другі на пристяжку.

 

Одно око на нас, а друге на Кавказ.

 

Одно око на полицю, а друге на помийницю.

 

Очей багато, а дулі під носом не бачить. Так кажуть на тих, що носять окуляри.

 

Очі скляні — очі дурні: упало й пропало.

 

Очі як картохи, а не бачуть ні трохи.

 

Спасибі за скляні очі, а ті хай і повилазять.

 

Хто багато очей має, той мало бачить.