Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

Артіль міцна, як всі за одного, а один — за всіх.

 

Артіль отаманом міцна.

 

Без ради і військо гине.

 

Біля дьогтю ходить — і сам в дьогті будеш.

 

Біля чого потрешся, того і сам наберешся.

 

Більший чоловік громада, ніж пан.

 

В гурті й беззубий собака гавкає.

 

Від одного гнилого яблука увесь віз згниє.

 

Громада — великий чоловік.

 

Громада плюне — війта затопить.

 

Гуртове — чортове.

 

Гуртом добре й батька бити.

 

Гуртом і чорта побориш.

 

Давай жить гуртом: ви купуйте, а ми будемо їсти.

 

Дві головешки горять, а одна ніколи.

ПочатокПопередня123456НаступнаКінець