Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

Андрій Кузьмі — рідний Хведір.

 

Без роду, хоч з мосту та в воду.

 

Близька    рідня — на     одному     сонці    онучі сушили.

 

В природі не без урода, а в роду не без ви­родка.

 

Василь бабі сестра у перших.

 

Ваша    Катерина    нашій    Орині     двоюрідна Одарка.

 

Великий рід — пісний обід.

 

Від курки курчата, від свині поросята.

 

Від яблуні яблучка, а від дуба жолудь.

 

Він такий родич, як десята вода на киселі.

 

Всяка сосна в своєму бору шумить.

 

До свого роду — хоч через воду.

 

Є рід, буде й обід.

 

Є рідня, — є й возня.

 

З боку — припека.

 

Із одної печі, та не однакові книші.

ПочатокПопередня1234НаступнаКінець