Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Приказки та прислів`я про матір

 

Батька й матір годувати — борги віддавати.

 

Батько — сонце, вітчим — місяць.

 

Батько є — убив би, а нема — купив би.

 

Батько пазуху дере, та дітям дає.

 

Батько рибалка, то й діти в воду дивляться.

 

Батько хай їде орать, його коні знають, а я піду гулять, мене гості чекають.

 

Батькова хата усім багата.

 

Буває й від гарного отця, родиться дурна вівця.

 

Добре було батька годувати, коли б він хліба не їв.

 

Яке дерево, такий клин, який батько, такий син.

 

Який батько, таке й дитятко.

 

Який батько, такий його й син.