Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Весна багата на квітки, а осінь — на сніпки.

 

Восени багач, а навесні прохач.

 

Восени і в горобця є питво.

 

Восени і горобець багатий.

 

Восени й курчата курми будуть.

 

Восени ложка води, а цебер грязі.

 

Курчат рахують по-осені.

 

На Іллі до обіду літо, а після обіду — осінь.

 

Осінь збирає, а весна з'їдає.

 

Осінь каже: берися, а то як зима, хоч і схочеш взяти, то не візьмеш.

 

Осінь сумна, а весело жить.

 

Осінь щедра на все.

 

Покрова землю листом покрива.

 

Прийшла покрова — сиди, чумак, дома.

 

Як у травні дощ надворі, то восени хліб у коморі.