Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Бажаю тобі їжака проти шерсти родить.

 

Бувай здорова, як корова; плодовита, як свиня.

 

Дай, боже, вам кігті, тільки не нас драть.

 

Дай, боже, вмерти хоч і сьогодні, тільки не нам.

 

Дай, боже, нашому теляткові вовка піймати.

 

Мило (гарно) — то мило, та як би воно пройшло мимо.

 

Пив би з глечика молоко, так рило коротко.

 

Так йому захотілось, що хоч роди та дай.

 

Твоїм би медом та нас по губах.

 

Хотів би їхати далі, так коні не везуть.

 

Щоб тобі ні дна, ні покришки.

 

Як би на цей товар та сліпий купець.

 

Якби з вашої руки та куль муки.