Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Голодній кумі й хліб на умі.

 

За милую куму можна полізти і в тюрму.

 

Їхав до Хоми, та попав до куми.

 

Казав кум, що добра кума була, та скисла.

 

Кріпилась кума, та зійшла з ума.

 

Кума зійшла з ума і мене звела.

 

Кумушка-кума, купи собі ума, та тільки не на свої гроші.

 

Може ви, кумо, будете до горілки силувать, я біль ше не вип'ю як п'ять, десять, а п'ятнадцять (чарок) —так найбільше.

 

Спасибі кумі, що до кума добра.

 

Спасибі, кума, на бразі, а з похмілля голова болить.

 

Що знає кум, знає кумова жінка, а вже від неї і все село.