Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Високо літаєш та низько сядеш.

 

Дивиться, наче п'ятьох живцем проковтнув, а шостим вдавився.

 

Дметься, як жаба в болоті.

 

Краще вклонитись чоботові, чим постолові.

 

Мені з ним дітей не хрестить.

 

Міст — не великий піст можна й об'їхать.

 

Наш Тарас не хуже вас.

 

Не великий пан, перелізеш і сам.

 

Не гордись, що великий, бо є ще більші.

 

Нема такого дерева, щоб на його птиці не сідали.

 

Пнеться, як жаба до гусят.

 

Самому йти мириться — не годиться, а посла послать— будуть люди знать.

 

Сказано—велика птиця: як горобець.

 

Якби не хміль, не мороз, то він би й тин перерос.