Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Славнозвісний кіпрський скульптор Пігмаліон зробив із слонової кістки статую дуже вродливої дівчини. Годинами милував­ся нею скульптор: вона здавалася зовсім живою, от тіль­ки що не говорила. Пігмаліон дарував статуї коштовні прикраси, одягав її в пишні шати і мріяв тільки про те, щоб Галатея (так він назвав статую) заговорила.

Коли настало свято на честь Афродіти, Пігмаліон при­ніс їй у жертву білу телицю з визолоченими рогами і став благати богиню: «Дай мені дружину — таку, як Галатея!» Пігмаліон боявся просити Афродіту, щоб вона оживила статую: він не вірив, що богиня явить йому таку ласку. Та коли скульптор повернувся додому, на порозі його зустріла прекрасна Галатея — жива!

Ім'я Пігмаліона стало крилатим. Так називають люди­ну, закохану в своє творіння.

Використавши образ Пігмаліона, англійський письмен­ник Бернард Шоу написав п'єсу з однойменною назвою. Ця п'єса широко відома.