Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

 Стародавній історик розповідає, що ві­домий грецький філософ Діоген, який жив у IV ст. до н. є., якось удень засвітив ліхтар і пішов з ним вулицями міста.

—  Що ти робиш? — питали його знайомі.

—       Я шукаю людину! — відповідав Діоген.
Своєю дивною відповіддю він хотів сказати, що справжню людину треба шукати вдень з вогнем.

Діоген виступив проти багатіїв, які жили в розкошах і визискували бідних людей. Бажаючи показати всім, як тре­ба зневажати багатство й розкіш, Діоген навіть оселився в бочці. Він не любив і тих бідняків, які все життя мріяли про збагачення і рвалися до нього всіма правдами й неправ­дами. От і став «ліхтар Діогена» виразом його заповітного бажання: знайти людину, байдужу до багатства, чесну й благородну.

Леся Українка в листі до дядька назвала ірландського революціонера Парнелла одним «з тих людей, на яких ніяк не міг натрапити бідолаха Діоген з своїм ліхтарем».