Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Грецьке слово «еврика» в перекладі означає
«я знайшов!». Воно стало крилатим завдяки великому грецькому математикові й фізику Архімеду.

Тиран Гієрон, який царював у Сіракузах, де жив Архімед, доручив ученому перевірити, з якого металу зроблено його корону. Архімед ніяк не міг розв'язати завдання, але весь час думав про нього. І раптом, коли він приймав ван­ну, то помітив, що рівень води підвищився після його за­нурення, і разом з тим в усьому тілі відчувається якась полегкість. Учений збагнув: вага тіла має відношення до обсягу витісненої ним води. Це відношення — питома вага тіла. Тепер Архімед міг визначити, з чого відлито корону: адже кожен метал має власну питому вагу. З вигуком «Ев­рика!», він, забувши одягтися, побіг додому, щоб перевіри­ти новий закон природи.

У наш час слово «еврика» вживається як вираз радості при несподіваному відкритті чи вдалій думці.