Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

За дав­німи переказами, мешканці Вавилона так пишалися красою й величчю свого міста, що вирішили навіки вславити його, збудувавши колосальну вежу. Ця вежа мала сягати своєю верхівкою неба. Але бог Ягве, який жив на небі, злякався, що люди доберуться до його володінь, і зробив так, щоб будівники вежі перестали розуміти один одного. Для цього він «змішав» їхні мови: один муляр говорив по-вавилонськи, а другий — по-сірійськи, наглядач лаяв їх мовою хеттів, а інженер звертався вірменською мовою. Ніхто ні­чого не розумів, і будівництво вежі — «стовпотворіння» довелося припинити.

У наші дні «вавілонською вежею» звуть грандіозну, ду­же високу споруду, а «вавілонським стовпотворінням» — безладдя, від якого потерпає багато людей.