Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Крім садів Семіраміди, у стародавньому світі було ще шість уславлених споруд, які вражали гляда­чів величчю та красою:

піраміди єгипетських фараонів; храм богині Артеміди в Ефесі у Малій Азії; статуя верховного бога Зевса у храмі в Олімпії, зробле­на великим грецьким скульптором Фідієм;

надгробна будова карійського царя Мавсола (звідси й пішла назва «мавзолей»), оздоблена багатьма скульптур­ними фігурами;

колос (велетенська статуя) на острові Родос у Середзем­ному морі — зображення бога сонця Геліоса;

маяк на острові Фарос (мармурова вежа цього маяка підносилася на 180 метрів).

У переносному вживанні вислів «одно з семи чудес сві­ту» означає щось прекрасне, гідне найвищого подиву та пильної уваги. Часом про якесь незвичайне явище жар­тома кажуть: «Ось восьме чудо (чи диво) світу!»