Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Так називають людину, яка на короткий час одержує владу (точніше: видимість влади), але вважає себе господарем становища.

Цей вислів походить з однієї з казок Шехерезади. Каліф (цар) Гарун аль Рашид любив ходити переодягнений вулицями Багдада — столиці своєї держави. Якось він зу­стрів юнака, і той, не знаючи, хто з ним розмовляє, роз­повів про свою заповітну мрію: стати каліфом хоча б на один день. Гарун аль Рашид зрадів несподіваній пригоді. Він потай підсипав новому знайомому у вино сонний порошок, а коли той заснув, звелів перенести його в палац і виконувати всі накази юнака.

І от хлопець прокидається в палаці, спочатку не може нічого втямити, але потроху звикає до того, що він — каліф. Уночі його сонного переносять додому, і, коли він про­кидається, всі події минулого дня здаються йому сном.