Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Дедал прожив на Криті багато років і хотів перебра­тися в інше місце, та Мінос не пускав його. Тоді Дедал надумав утекти. Море навколо Криту кишіло кораблями Міноса, отже, залишався єдиний шлях — повітря!

Старий майстер зробив собі й своєму синові Ікару дві пари великих крил, схожих на крила птахів: він поскріплював пташині пера нитками і воском. Прикріпивши крила до плечей, Дедал і Ікар навчилися вимахувати ними, як справжні птахи. І ось уже знялися вони в повітря й назав­жди покинули осоружний острів.

Ікаре! — попереджає сина Дедал.— Не лети надто низь­ко над морем, щоб хвилі, гнані вітром, не замочили тобі крили. Але й зависоко не здіймайся, бо сонячні промені розтоплять віск, крила розпадуться, і ти впадеш у море».

Ось уже далеко позаду лишилися береги Криту. Батько й сип летять над морем. Радіє Ікар вільному лету, все сильніше змахує крильми. Високо в небо злетів Ікар, за­бувши пересторогу батька. Розтопило віск сонячне промін­ня, розпалися крила, і впав Ікар у море з піднебесної височини. Надаремно кликав його Дедал. Тільки тоді, коли Дедал побачив пера, які плавали на хвилях, він зрозумів, що Ікар загинув.

У багатьох мовах світу ім'я Ікара стало загальною назвою людей відважних, але безрозсудних.