Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Ще перед тим як вирушити на Кріт, Тесей вчинив чимало подвигів. Подорожуючи по Греції, він убив кількох розбійників. Найвідомішою стала його перемога над Прокрустом.

Розбійник Прокруст клав спійманих ним мандрівників на ліжко. Якщо воно було завелике для полоненого, Прокруст витягав ноги своєї жертви, поки вони не доходили до краю ліжка. Коли ж мандрівник не вміщувався, роз­бійник обрубував йому ноги. Тесей силоміць поклав на ліжко самого Прокруста. Ложе виявилося для нього зако­ротке, і Тесей убив розбійника так само, як той убивав мандрівників.

Прокрустовим ложем у багатьох мовах називають штуч­не мірило, під яке підганяють факти.