Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

ГОРЕ ПЕРЕМОЖЕНИМ! Облога Капітолію тривала довго. Римляни вже не мали жодних запасів їжі, вони жували кору і шкіру своїх сандалій, щоб якось тамувати голод. Але й становище галлів було не дуже добре. Навколо Рима вже збиралися загони, щоб вирушити на бій із загарбниками. Тоді галли запропонували зняти облогу за викуп: римляни повинні були дати їм тисячу фунтів золота. Римляни пого­дилися, але галли намагалися обдурити їх при зважуванні золота. Коли римляни стали обурюватися, Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів.

—    Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів:

—    Це означає: горе переможеним!

І ці слова Бренна згодом стали крилатими.