Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Бич на бич, аби могорич.

 

Виміняв шило на швайку.

 

Міна бува на-двоє: або виміняв, або проміняв.

 

Міняв тихо, виміняв лихо.

 

Міняй корову й вола: доміняєшься й до чорто­вого паліччя.

 

Перша міна — по охоті, друга — по неволі, а третя— з плачем.

 

Проміняв бика на індика.

 

Проміняв ціпильно на бич, аби могорич.

 

Старці паліччям міняються, та й могорич п'ють.

 

Хто міня — дурня в придачу бере.

 

Хто міня, той г….м воня.

 

Хто часто міня, той без штанів ганя.

 

Цигани не орють, бо волів не мають, а проте хліб їдять, бо коней міняють.

 

Часто міняються тільки цигани.