Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

Багатому пику дряпай, а вбогому одежу рви.

 

Бий свій свого, щоб чужий боявся.

 

Бийся й лайся, а про мир слово оставляй.

 

Бить так бить, а не бить, так нічого й рук пачкать.

 

Бить—не б'є, а тільки острашку дає.

 

Бійка була не мала: обірвали чуби до гола.

 

Бійка до добра не приводить.

 

Бійкою правий не будеш.

 

В бійці багатий береже пику, а вбогий одежу.

 

Від лайки люди не линяють.

 

Голову любить, а чуба їй рве.

 

Дали на пам'ять, що й до нових віників не забуде.

 

Два б'ється — третій не мішайся.

 

Два дурні б'ються, а третій дивиться.

 

ПочатокПопередня1234НаступнаКінець