Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

 

Ангельський голосок, та чортова думка.

 

Баба з кованим носом.

 

Безрогий віл і ґулею б'є.

 

Бережись козла спереду, коня ззаду, а лихого чоловіка з усіх боків.

 

Будь  сердитий — прокленуть;  будь же добрий — проглинуть.

 

Від погляду молоко кисне.

 

Від чорта хрестом, від свині кописткою, а від злого чоловіка нічим.

 

Вільно собаці й на владику гавкать.

 

Він тебе і в ложці втопить.

 

Гадюка як не вкусить, то засичить.

 

Гнів людину сушить.

 

Гол, як сокол, а гострий, як бритва.

 

Двоє сваряться,—то винен розумний.

 

Дивиться, як собака на висівки.

 

Дивиться, як чорт на попа.

ПочатокПопередня12345НаступнаКінець