Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

А таки буду проти шерсті стригти!

 

Бач, нас не слухав,—і тиждень спину чухав.

 

Відхорую, але не подарую,

 

Він уже сім літ на одній дудці грає.

 

Вперся, як на пень заїхав.

 

Говори до гори, а гора — горою.

 

Говори до нього — як горохом об стінку.

 

Горбатого виправить могила, а упертого дубина.

 

Держиться, як воша кожуха: хто що не кажи — не слуха.

 

Держиться, як реп'ях кожуха.

 

Затявсь у волову шкуру.

 

Зроблю, як рак свисне.

 

І знов за рибу гроші!

 

Їй кажеш «ячмінь», а вона каже «гречка».

 

Катерина Дем'яну не попустить бур'яну.

 

Катерина та Дем'ян посварились за бур'ян.

ПочатокПопередня1234НаступнаКінець