Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Відстанеш годиною — не здоженеш родиною.

 

Все на світі — до пори до часу.

 

Згаяного часу й конем не доженеш.

 

Коваль клепле, доки тепле.

 

Краще на п'ять хвилин раніше, ніж на хвилину пізніше.

 

Краще нині горобець, як узавтра голубець.

 

Куй залізо, поки гаряче.

 

На годину спізнився, за рік не доженеш.

 

Не доженеш і конем, що запізниш одним днем.

 

Ненагріте залізо не зігнеш.

 

Тільки сир одкладений гарний, а одкладена робота ні.

 

Це було за царя Панька, як була земля тонка.

 

Час на часу не стоїть.

 

Час не віл, його не налигаєш!

 

Що маєш робить, то зроби сьогодні, а що маєш з'їсти, то - з'їж завтра.

 

Що нині утече, то завтра не зловиш.