Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Найвища вежа Вавилона мала дев'яносто метрів зав­вишки. Жерці казали, що на ній живе головний бог вавіло­нян Бел, або Ваал, як його називали згодом у Європі. Для Ваала на верхньому поверсі вежі поставили ліжко, стіл і трон, зроблені з золота. А в храмі Ваала стояла величезна статуя бога, вся викладена коштовними камінцями. Войовничий Ваал вважався охоронцем царської влади, йому при­носили криваві жертви.

Ім'я Ваала стало крилатим. Воно вживається й у наші дні як символ багатства й жорстокості. У вірші «Безумцям атомним» Володимир Сосюра пише:

Ви бомбу в небі підірвали,

народів граючись життям,

сини неправди і Ваала,

прокляття вам!