Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Давні греки дуже любили театр. Але грецький театр мало чим нагадував театри наших міст. Він не мав ні даху, ні стін.

Просто неба півколом тяглися ряди кам'яних лав, а внизу, перед першими рядами, було підвищення — сцена. Загальний вигляд грецького театру нагадував наш стадіон, точніше, половину стадіону, якби його розрізали.

Актори, які грали ролі героїв давньогрецької трагедії, взували котурни — сандалії на дуже високій підошві й підборах. Котурни збільшували зріст акторів і надавали ве­личі їхнім постатям. У сучасній мові вираз «ставати на котурни» вживають тоді, коли хочуть висміяти фальшиве піднесення, бундючність, недоречне красномовство.