Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

 

 

Гераклові довелося мандрувати по багатьох країнах. Коли він ішов на розшуки садів Гесперид, його шлях проліг через Лівію. У Лівії жив велетень Антей, син бога морів Посейдона і богині землі Геї. Кожного стрічного Антей примушував битися з ним, усіх перемагав і вбивав.

Став битися Геракл з Антеєм. Ніяк не розумів він: звідки беруться у велетня сили. Кілька разів вдалося Ге­раклові повалити велетня на землю, та Антей уставав з землі ще сильніший. Майнула тоді в Геракла думка: це ж мати Антеєва Гея дає йому невичерпну силу. Відірвав Геракл Антея від землі і відчув, як став слабнути веле­тень. Довго тримав герой Антея на витягнутих руках, а коли велетень втратив усю свою силу, задушив його.

Образ Антея використовують, коли говорять про зв'язки людини з рідною землею, з рідним народом, про те, що ці зв'язки дають людині наснагу, духовні сили.