Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Кажуть, що друзі пізнаються в біді, а як на мене, і в радощах вони теж пізнаються. Ч.Айтматов. Дружба подвоює радощі і скорочує навпіл горе. Ф.Бекон (Афоризми)
День довгий, а вік короткий. Дивиться вподовж, а живе впоперек. Живи надвоє: і до віку і до вечора. Живи просто, проживеш років зо сто. Жили ж старі дурні — поживуть і молоді. (Приказки по темам)
Багато пастухів — поганий догляд. Коли хочеш добре спати, стережися позичати. Краще бути бідному та в шані, ніж багатому та в ганьбі. Не бий коня без пуття — може хвицнути. (приказки інших народів)
...Бренн узяв свій важкий меч і кинув його на шалю терезів. — Що це означає? — спитали римляни. Бренн відповів: — Це означає: горе переможеним! І ці слова Бренна згодом стали крилатими. (Крилаті вислови)
Літом одягається, а на зиму одежі цурається. Уночі гуляє, а вдень спочиває, Має круглі очі, бачить серед ночі. Летить — пищить, сяде — мовчить. Хто його вб'є, той свою кров проллє. (Загадки)

Українські афоризми

dj ................................ ................................ ................................ Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цуpайтесь.. ................................ ................................ ................................................................

Вислови Афоризми Загадки

vislovi.in.ua

Головне меню


Лічильник

На Петра кроїли — Павлові пошили.

 

Не все, що на віслюка покладуть, йому потім дадуть.

 

Глек тріснув, а келих покарали.

 

Син — мій, а розум у нього — свій.

 

Лихий той, хто тільки для себе добрий.

 

Добрий пес ніколи не забуває в низьких дверях нахилитись.

 

Подивись на кобилу, а тоді вже й лоша купуй.

 

На коні сидів, а коня шукав.

 

Двоє лисих за гребінець побились.

 

Глухого лаяли, а він сміявся.

 

Посадили жабу на килим, а вона в калюжу втекла.

 

Гуси в річці місяць ловили.

 

Хто завжди сміється — дурний, а хто ніколи не сміється — нещасний.

 

Сусід щось має — і ти маєш.

 

Сто друзів — мало, один ворог — багато.

 

Для дружби немає відстані.